of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Brummen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Brummen in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:03 4321 ma di wo do vr za Arnhem (06:29) Nijmegen (06:46) 's Hertogenbosch (07:24) Tilburg (07:52) Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
06:10 4310 ma di wo do vr Zutphen (06:17) Deventer (06:38) Zwolle (07:07)
06:34 4623 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:00) Nijmegen (07:18) 's Hertogenbosch (07:55) Tilburg (08:22) Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
06:48 4612 ma di wo do vr za Zutphen (06:55) Deventer (07:16) Zwolle (07:40)
07:02 4325 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:28) Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
07:05 1315 ma di wo do vr Zutphen (07:12)
07:25 4314 ma di wo do vr za Zutphen (07:32) Deventer (07:47) Zwolle (08:11)
07:44 9016 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:51)
07:45 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09)
08:05 4329 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:31) Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
08:22 9031 ma di wo do vr za Arnhem (08:49)
08:25 4318 zo Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
08:25 4318 ma di wo do vr za Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
09:05 4333 ma di wo do vr za Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:05 4333 zo Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:07 9020 ma di wo do vr za Zutphen (09:14)
09:25 4322 zo Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
09:25 9035 ma di wo do vr za Arnhem (09:51)
09:25 4322 ma di wo do vr za Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
10:05 4337 zo Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:05 4337 ma di wo do vr za Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:07 9024 ma di wo do vr za Zutphen (10:14)
10:25 9039 ma di wo do vr za Arnhem (10:51)
10:25 4326 ma di wo do vr za Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
10:25 4326 zo Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
11:05 4341 ma di wo do vr za Arnhem (11:31) Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
11:07 9028 ma di wo do vr za Zutphen (11:14)
11:25 4330 ma di wo do vr za Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
11:25 4330 zo Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
11:25 9043 ma di wo do vr za Arnhem (11:51)
12:05 4345 zo Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:05 4345 ma di wo do vr za Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:05 4341 zo Arnhem (12:31)
12:07 9032 ma di wo do vr za Zutphen (12:14)
12:25 4334 ma di wo do vr za Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
12:25 9047 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:51)
12:25 4334 zo Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
13:05 4349 ma di wo do vr za Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:05 4349 zo Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:07 9036 ma di wo do vr za Zutphen (13:14)
13:24 9051 ma di wo do vr za Arnhem (13:50)
13:25 4338 ma di wo do vr za Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
13:25 4338 zo Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
14:05 4353 ma di wo do vr za Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:05 4353 zo Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:07 9040 ma di wo do vr za Zutphen (14:14)
14:25 9055 ma di wo do vr za Arnhem (14:51)
14:25 4342 zo Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
14:25 4342 ma di wo do vr za Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
15:05 4357 zo Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:05 4357 ma di wo do vr za Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:06 9044 ma di wo do vr za Zutphen (15:13)
15:25 4346 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
15:25 9059 ma di wo do vr za Arnhem (15:51)
16:05 4361 zo Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:05 4361 ma di wo do vr za Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:07 9048 ma di wo do vr za Zutphen (16:14)
16:25 4350 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
16:25 9063 ma di wo do vr za Arnhem (16:51)
17:05 4365 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:31) Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
17:07 9052 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:14)
17:25 9067 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:51)
17:25 4354 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
18:05 4369 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:31) Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
18:07 9056 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:14)
18:25 4358 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
18:27 9071 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:53)
19:05 4373 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:31) Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
19:06 9060 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:13)
19:25 4362 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
19:25 9075 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:51)
20:05 4377 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:31) Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
20:06 9064 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:13)
20:23 9079 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:49)
20:25 4366 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
21:05 4381 zo Arnhem (21:31) Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
21:07 9068 zo Zutphen (21:14)
21:25 9083 zo Arnhem (21:51)
21:25 4370 zo Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
22:05 4385 zo Arnhem (22:31) Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
22:07 9072 zo Zutphen (22:14)
22:25 4374 zo Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
22:25 9087 zo Arnhem (22:51)
23:05 4389 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:31)
23:25 4378 ma di wo do vr za zo Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
23:38 4691 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:03)
23:55 4680 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:03)
00:31 9080 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:38)