Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 2269 in de Dienstregeling 1971/1972
2269 (Haarlem - Alkmaar)
Haarlem
17:27
Bloemendaal
17:31
Santpoort Zuid
17:34
Santpoort Noord
17:37
Driehuis
17:39
Beverwijk
A
17:45
V
17:57
Heemskerk
18:01
Uitgeest
A
18:05
V
18:06
Castricum
18:10
Heiloo
18:15
Alkmaar
A
18:20