Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 2489 in de Dienstregeling 1971/1972
2489 (Amsterdam Centraal - Alkmaar)
Amsterdam Centraal
22:41
Hembrug
22:47
Zaandam
A
22:50
V
22:52
Koog Bloemwijk
22:54
Koog- Zaandijk
22:57
Wormerveer
23:00
Krommenie- Assendelft
23:03
Uitgeest
A
23:09
V
23:10
Castricum
23:15
Heiloo
23:22
Alkmaar
A
23:27