Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 2469 in de Dienstregeling 1971/1972
2469 (Amsterdam Centraal - Alkmaar)
Amsterdam Centraal
17:42
Hembrug
17:49
Zaandam
A
17:52
V
17:53
Koog Bloemwijk
17:55
Koog- Zaandijk
17:58
Wormerveer
18:01
Krommenie- Assendelft
18:04
Uitgeest
A
18:09
V
18:10
Castricum
18:15
Heiloo
18:22
Alkmaar
A
18:27