Provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
home
|
zoeken
|
spoorkaart
|
spoorlijnen
tijdlijn
|
typen stations
|
reisplanner
|
nieuws
|
agenda
|
te koop
|
bronnen
|
links
|
literatuur
|
FAQ
|
contact
|
gastenboek
|
inloggen
|
overig
|
© disclaimer
Trein 16 in de Winterdienstregeling 1868/1869
16 (Arnhem - Leeuwarden)
Arnhem
09:56
Velp
10:03
De Steeg- Rheden
10:12
Dieren
10:21
Brummen
10:31
Zutphen
10:50
Gorssel
11:02
Deventer
11:16
Diepenveen West
11:23
Olst
11:34
Wijhe
11:44
Windesheim
11:53
Zwolle
A
12:05
V
12:15
Dedemsvaart
12:42
Staphorst
12:54
Meppel
13:04
Nijeveen
13:14
Steenwijk
13:28
Peperga
13:38
Wolvega
13:48
Oudeschoot
13:58
Heerenveen
A
14:10
V
14:15
Akkrum
14:32
Grou- Jirnsum
14:42
Wirdum
14:54
Leeuwarden
A
15:05