of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Daarlerveen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Daarlerveen in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:12 6011 ma di wo do vr Mariënberg (06:25)
06:21 6018 ma di wo do vr Almelo (06:33)
06:40 6020 ma di wo do vr Almelo (06:52)
07:12 6015 ma di wo do vr za Mariënberg (07:25)
07:21 6022 ma di wo do vr za zo Almelo (07:33)
07:42 6024 ma di wo do vr Almelo (07:55) Hengelo (08:12) Enschede (08:23)
07:52 6017 ma di wo do vr Vroomshoop (07:55)
08:02 6026 ma di wo do vr Almelo (08:15)
08:12 6019 ma di wo do vr za zo Mariënberg (08:24)
08:33 6021 ma di wo do vr Mariënberg (08:46)
08:42 6028 ma di wo do vr Almelo (08:55)
09:12 6023 ma di wo do vr za zo Mariënberg (09:25) Hardenberg (09:40)
09:21 6030 ma di wo do vr za zo Almelo (09:33)
10:12 6027 ma di wo do vr za zo Mariënberg (10:25) Hardenberg (10:40)
10:21 6034 ma di wo do vr za zo Almelo (10:33)
11:12 6031 ma di wo do vr za zo Mariënberg (11:25) Hardenberg (11:40)
11:21 6038 ma di wo do vr za zo Almelo (11:33)
12:12 6035 ma di wo do vr za zo Mariënberg (12:25) Hardenberg (12:40)
12:21 6042 ma di wo do vr za zo Almelo (12:33)
13:12 6039 ma di wo do vr za zo Mariënberg (13:25) Hardenberg (13:40)
13:21 6046 ma di wo do vr za zo Almelo (13:33)
14:12 6043 ma di wo do vr za zo Mariënberg (14:25) Hardenberg (14:40)
14:21 6050 ma di wo do vr za zo Almelo (14:33)
15:12 6047 ma di wo do vr za zo Mariënberg (15:25) Hardenberg (15:40)
15:21 6054 ma di wo do vr za zo Almelo (15:33)
16:12 6051 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:25) Hardenberg (16:40)
16:21 6058 ma di wo do vr za zo Almelo (16:33)
16:50 6053 ma di wo do vr Mariënberg (17:04)
17:12 6055 ma di wo do vr za zo Mariënberg (17:25) Hardenberg (17:40)
17:21 6062 ma di wo do vr za zo Almelo (17:33)
17:50 6057 ma di wo do vr Mariënberg (18:04)
18:12 6059 ma di wo do vr za zo Mariënberg (18:25) Hardenberg (18:40)
18:21 6066 ma di wo do vr za zo Almelo (18:33)
19:12 6063 ma di wo do vr za zo Mariënberg (19:25) Hardenberg (19:41)
19:21 6070 ma di wo do vr za zo Almelo (19:33)
20:12 6067 ma di wo do vr za zo Mariënberg (20:25) Hardenberg (20:41)
20:21 6074 ma di wo do vr za zo Almelo (20:33)
21:12 6071 ma di wo do vr za zo Mariënberg (21:25) Hardenberg (21:40)
21:21 6078 ma di wo do vr za zo Almelo (21:33)
22:12 6075 ma di wo do vr za zo Mariënberg (22:25) Hardenberg (22:41)
22:21 6082 ma di wo do vr za zo Almelo (22:33)
23:12 6079 ma di wo do vr za zo Mariënberg (23:25)
23:21 6086 ma di wo do vr za zo Almelo (23:33)