of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Groningen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Groningen in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:08 8305 ma di wo do vr Winschoten (05:42) Nieuweschans (05:53)
05:12 8620 ma di wo do vr Leeuwarden (06:08)
05:15 8705 ma di wo do vr Roodeschool (06:04)
05:15 16 ma di wo do vr za Assen (05:31) Zwolle (06:15) Amersfoort (06:54) Utrecht Centraal (07:11) Gouda (07:37) Rotterdam Centraal (07:54)
05:25 8805 ma di wo do vr Delfzijl (06:10)
05:33 318 ma di wo do vr za Assen (05:52) Meppel (06:25) Zwolle (06:44) Amersfoort (07:22) Amsterdam Centraal (08:06)
05:50 8622 ma di wo do vr Leeuwarden (06:47)
05:55 4520 ma di wo do vr Assen (06:14) Meppel (06:49) Zwolle (07:06)
06:13 8709 ma di wo do vr za Roodeschool (07:05)
06:14 20 ma di wo do vr za Assen (06:30) Zwolle (07:14) Amersfoort (07:52) Utrecht Centraal (08:10) Gouda (08:32) Rotterdam Centraal (08:52)
06:15 8624 ma di wo do vr za Leeuwarden (07:09)
06:18 8809 ma di wo do vr za Delfzijl (07:02)
06:19 7309 ma di wo do vr za Winschoten (06:57)
06:34 8309 ma di wo do vr Winschoten (07:14) Nieuweschans (07:26)
06:34 322 ma di wo do vr za Assen (06:53) Meppel (07:26) Zwolle (07:45) Amersfoort (08:22) Amsterdam Centraal (09:04)
06:50 8626 ma di wo do vr Leeuwarden (07:49)
06:59 4524 ma di wo do vr za Assen (07:18) Meppel (07:53) Zwolle (08:10)
07:15 1501 ma di wo do vr za zo Winschoten (07:43) Nieuweschans (07:56) Leer (08:28)
07:15 24 ma di wo do vr za zo Assen (07:34) Zwolle (08:18) Amersfoort (08:56) Utrecht Centraal (09:13) Rotterdam Centraal (09:54)
07:16 8628 ma di wo do vr za Leeuwarden (08:11)
07:17 8813 ma di wo do vr za Delfzijl (08:02)
07:21 8313 ma di wo do vr za Winschoten (07:59) Nieuweschans (08:11)
07:22 8713 ma di wo do vr za Roodeschool (08:13)
07:34 326 ma di wo do vr za zo Assen (07:53) Meppel (08:26) Zwolle (08:45) Amersfoort (09:22) Amsterdam Centraal (10:04)
07:51 7315 ma di wo do vr za Winschoten (08:29)
07:53 8630 ma di wo do vr za Leeuwarden (08:39)
07:59 4528 ma di wo do vr za zo Assen (08:18) Meppel (08:53) Zwolle (09:10)
08:16 28 ma di wo do vr za Assen (08:35) Zwolle (09:18) Amersfoort (09:56) Utrecht Centraal (10:13) Den Haag Centraal (10:56)
08:19 8632 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (09:11)
08:19 8817 ma di wo do vr za zo Delfzijl (09:03)
08:21 8317 ma di wo do vr za zo Winschoten (08:59) Nieuweschans (09:11)
08:24 8717 ma di wo do vr za zo Roodeschool (09:12)
08:34 330 ma di wo do vr za zo Assen (08:53) Meppel (09:26) Zwolle (09:45) Amersfoort (10:22) Amsterdam Centraal (11:04)
08:51 7319 ma di wo do vr za Winschoten (09:29)
08:53 8634 ma di wo do vr za Leeuwarden (09:39)
08:59 4532 ma di wo do vr za zo Assen (09:18) Meppel (09:53) Zwolle (10:10)
09:18 32 ma di wo do vr za Assen (09:34) Zwolle (10:18) Amersfoort (10:56) Utrecht Centraal (11:13) Den Haag Centraal (11:56)
09:19 8819 ma di wo do vr Delfzijl (09:59)
09:19 8636 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:11)
09:21 7321 ma di wo do vr za zo Winschoten (09:59)
09:24 8721 ma di wo do vr za zo Roodeschool (10:12)
09:29 8821 ma di wo do vr za zo Delfzijl (10:12)
09:34 334 ma di wo do vr za zo Assen (09:53) Meppel (10:26) Zwolle (10:45) Amersfoort (11:22) Amsterdam Centraal (12:04)
09:53 8638 ma di wo do vr za Leeuwarden (10:39)
09:54 7323 ma di wo do vr za Winschoten (10:34)
09:59 4536 ma di wo do vr za zo Assen (10:18) Meppel (10:53) Zwolle (11:10)
10:18 36 ma di wo do vr za zo Assen (10:34) Zwolle (11:18) Amersfoort (11:56) Utrecht Centraal (12:13) Den Haag Centraal (12:56)
10:19 8640 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:11)
10:19 8825 ma di wo do vr za zo Delfzijl (11:02)
10:21 8325 ma di wo do vr za zo Winschoten (10:59) Nieuweschans (11:11)
10:24 8725 ma di wo do vr za zo Roodeschool (11:12)
10:34 338 ma di wo do vr za zo Assen (10:53) Meppel (11:26) Zwolle (11:45) Amersfoort (12:22) Amsterdam Centraal (13:04)
10:51 7327 ma di wo do vr za Winschoten (11:29)
10:53 8642 ma di wo do vr za Leeuwarden (11:39)
10:59 4540 ma di wo do vr za zo Assen (11:18) Meppel (11:53) Zwolle (12:10)
11:18 40 ma di wo do vr za Assen (11:34) Zwolle (12:18) Amersfoort (12:56) Utrecht Centraal (13:13) Den Haag Centraal (13:56)
11:19 8829 ma di wo do vr za zo Delfzijl (12:02)
11:19 8644 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:11)
11:21 8329 ma di wo do vr za zo Winschoten (11:59) Nieuweschans (12:11)
11:24 8729 ma di wo do vr za zo Roodeschool (12:12)
11:34 342 ma di wo do vr za zo Assen (11:53) Meppel (12:26) Zwolle (12:45) Amersfoort (13:22) Amsterdam Centraal (14:04)
11:51 7331 ma di wo do vr za Winschoten (12:29)
11:53 8646 ma di wo do vr za Leeuwarden (12:39)
11:59 4544 ma di wo do vr za zo Assen (12:18) Meppel (12:53) Zwolle (13:10)
12:18 44 ma di wo do vr za Assen (12:34) Zwolle (13:18) Amersfoort (13:56) Utrecht Centraal (14:13) Den Haag Centraal (14:56)
12:19 8833 ma di wo do vr za zo Delfzijl (13:02)
12:19 8648 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (13:11)
12:21 8333 ma di wo do vr za zo Winschoten (12:59) Nieuweschans (13:11)
12:24 8733 ma di wo do vr za zo Roodeschool (13:12)
12:34 346 ma di wo do vr za zo Assen (12:53) Meppel (13:26) Zwolle (13:45) Amersfoort (14:22) Amsterdam Centraal (15:04)
12:51 7335 ma di wo do vr za Winschoten (13:29)
12:53 8650 ma di wo do vr za Leeuwarden (13:39)
12:59 4548 ma di wo do vr za zo Assen (13:18) Meppel (13:53) Zwolle (14:10)
13:18 48 ma di wo do vr za Assen (13:34) Zwolle (14:18) Amersfoort (14:56) Utrecht Centraal (15:13) Den Haag Centraal (15:56)
13:19 8837 ma di wo do vr za zo Delfzijl (14:02)
13:19 8652 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (14:11)
13:21 8337 ma di wo do vr za zo Winschoten (13:59) Nieuweschans (14:11)
13:24 8737 ma di wo do vr za zo Roodeschool (14:12)
13:34 350 ma di wo do vr za zo Assen (13:53) Meppel (14:26) Zwolle (14:45) Amersfoort (15:22) Amsterdam Centraal (16:04)
13:51 7339 ma di wo do vr za Winschoten (14:29)
13:53 8654 ma di wo do vr za Leeuwarden (14:39)
13:59 4552 ma di wo do vr za zo Assen (14:18) Meppel (14:53) Zwolle (15:10)
14:18 52 ma di wo do vr za Assen (14:34) Zwolle (15:18) Amersfoort (15:56) Utrecht Centraal (16:13) Den Haag Centraal (16:56)
14:19 8656 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:11)
14:19 8841 ma di wo do vr za zo Delfzijl (15:02)
14:21 8341 ma di wo do vr za zo Winschoten (14:59) Nieuweschans (15:10)
14:24 8741 ma di wo do vr za zo Roodeschool (15:12)
14:34 354 ma di wo do vr za zo Assen (14:53) Meppel (15:26) Zwolle (15:45) Amersfoort (16:22) Amsterdam Centraal (17:04)
14:51 7343 ma di wo do vr za Winschoten (15:29)
14:53 8658 ma di wo do vr za Leeuwarden (15:39)
14:59 4556 ma di wo do vr za zo Assen (15:18) Meppel (15:53) Zwolle (16:10)
15:18 56 ma di wo do vr za zo Assen (15:34) Zwolle (16:18) Amersfoort (16:56) Utrecht Centraal (17:13) Den Haag Centraal (17:56)
15:19 8845 ma di wo do vr za zo Delfzijl (16:02)
15:19 8660 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (16:11)
15:21 8345 ma di wo do vr za zo Winschoten (15:59) Nieuweschans (16:10)
15:24 8745 ma di wo do vr za zo Roodeschool (16:12)
15:34 358 ma di wo do vr za zo Assen (15:53) Meppel (16:26) Zwolle (16:45) Amersfoort (17:22) Amsterdam Centraal (18:04)
15:51 7347 ma di wo do vr za Winschoten (16:29)
15:53 8662 ma di wo do vr za Leeuwarden (16:40)
15:59 4560 ma di wo do vr za zo Assen (16:18) Meppel (16:53) Zwolle (17:10)
16:18 60 ma di wo do vr za zo Assen (16:34) Zwolle (17:18) Amersfoort (17:56) Utrecht Centraal (18:13) Den Haag Centraal (18:56)
16:19 8664 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (17:11)
16:19 8349 ma di wo do vr za zo Winschoten (16:57) Nieuweschans (17:09)
16:19 8849 ma di wo do vr za zo Delfzijl (17:02)
16:24 8749 ma di wo do vr za zo Roodeschool (17:12)
16:34 362 ma di wo do vr za zo Assen (16:53) Meppel (17:26) Zwolle (17:45) Amersfoort (18:22) Amsterdam Centraal (19:04)
16:50 8666 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (17:40)
16:53 7351 ma di wo do vr za Winschoten (17:32)
16:56 8751 ma di wo do vr Roodeschool (17:57)
16:59 4564 ma di wo do vr za zo Assen (17:18) Meppel (17:53) Zwolle (18:10)
17:18 64 ma di wo do vr za zo Assen (17:34) Zwolle (18:18) Amersfoort (18:56) Utrecht Centraal (19:14) Den Haag Centraal (19:56)
17:19 8853 ma di wo do vr za zo Delfzijl (18:02)
17:19 8668 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:11)
17:19 1505 ma di wo do vr za zo Winschoten (17:47) Nieuweschans (17:58) Leer (18:28)
17:24 8753 ma di wo do vr za zo Roodeschool (18:12)
17:28 8353 ma di wo do vr za zo Winschoten (18:06) Nieuweschans (18:18)
17:34 366 ma di wo do vr za zo Assen (17:53) Meppel (18:26) Zwolle (18:45) Amersfoort (19:22) Amsterdam Centraal (20:04)
17:51 7355 ma di wo do vr za Winschoten (18:32)
17:52 4568 ma di wo do vr za zo Assen (18:13) Meppel (18:52) Zwolle (19:12)
17:53 8670 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:39)
18:08 7357 ma di wo do vr Winschoten (18:42)
18:18 68 ma di wo do vr za zo Assen (18:34) Zwolle (19:18) Amersfoort (19:56) Utrecht Centraal (20:13) Den Haag Centraal (20:56)
18:19 8857 ma di wo do vr za zo Delfzijl (19:02)
18:19 8672 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:11)
18:21 8357 ma di wo do vr za zo Winschoten (18:59) Nieuweschans (19:10)
18:24 8757 ma di wo do vr za zo Roodeschool (19:12)
18:34 370 ma di wo do vr za zo Assen (18:53) Meppel (19:26) Zwolle (19:45) Amersfoort (20:22) Amsterdam Centraal (21:04)
18:51 7359 ma di wo do vr za Winschoten (19:29)
18:53 8674 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:39)
18:59 4572 ma di wo do vr za zo Assen (19:18) Meppel (19:53) Zwolle (20:10)
19:18 72 ma di wo do vr za zo Assen (19:34) Zwolle (20:18) Amersfoort (20:56) Utrecht Centraal (21:13) Den Haag Centraal (21:56)
19:19 8861 ma di wo do vr za zo Delfzijl (20:02)
19:19 8676 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:11)
19:21 8361 ma di wo do vr za zo Winschoten (19:59) Nieuweschans (20:11)
19:24 8761 ma di wo do vr za zo Roodeschool (20:12)
19:34 374 ma di wo do vr za zo Assen (19:53) Meppel (20:26) Zwolle (20:45) Amersfoort (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
19:53 8678 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:39)
19:59 4576 ma di wo do vr za zo Assen (20:18) Meppel (20:53) Zwolle (21:10)
20:04 7363 vr Winschoten (20:37)
20:18 76 ma di wo do vr za zo Assen (20:34) Zwolle (21:18) Amersfoort (21:56) Utrecht Centraal (22:13) Den Haag Centraal (22:56)
20:19 8680 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:11)
20:19 8865 ma di wo do vr za zo Delfzijl (21:02)
20:24 8365 ma di wo do vr za zo Winschoten (21:05) Nieuweschans (21:16)
20:24 8765 ma di wo do vr za zo Roodeschool (21:12)
20:34 378 ma di wo do vr za zo Assen (20:53) Meppel (21:26) Zwolle (21:45) Amersfoort (22:22) Amsterdam Centraal (23:04)
20:53 8682 zo Leeuwarden (21:39)
20:59 4580 ma di wo do vr za zo Assen (21:18) Meppel (21:53) Zwolle (22:10)
21:18 80 ma di wo do vr za zo Assen (21:34) Zwolle (22:18) Amersfoort (22:56) Utrecht Centraal (23:13) Den Haag Centraal (23:56)
21:19 8869 ma di wo do vr za zo Delfzijl (22:02)
21:19 8684 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (22:11)
21:21 8369 ma di wo do vr za zo Winschoten (21:59) Nieuweschans (22:10)
21:24 8769 ma di wo do vr za zo Roodeschool (22:12)
21:34 382 ma di wo do vr za zo Assen (21:53) Meppel (22:26) Zwolle (22:45) Amersfoort (23:22) Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
21:53 8686 zo Leeuwarden (22:39)
21:59 4584 ma di wo do vr za zo Assen (22:18) Meppel (22:53) Zwolle (23:10)
22:19 8688 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (23:11)
22:19 8873 ma di wo do vr za zo Delfzijl (23:02)
22:21 8373 ma di wo do vr za zo Winschoten (22:59) Nieuweschans (23:10)
22:24 8773 ma di wo do vr za zo Roodeschool (23:12)
22:30 386 ma di wo do vr za zo Assen (22:49) Meppel (23:22) Zwolle (23:41)
22:53 8690 zo Leeuwarden (23:39)
22:59 4588 ma di wo do vr za zo Assen (23:18) Meppel (23:53) Zwolle (00:12)
23:19 8692 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (00:13)
23:19 8877 ma di wo do vr za zo Delfzijl (00:02)
23:21 8377 ma di wo do vr za zo Winschoten (23:59) Nieuweschans (00:10)
23:24 8777 vr za zo Roodeschool (00:12)
23:51 4590 ma di wo do vr za zo Assen (00:11)