of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Meppel in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Meppel in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:03 311 ma di wo do vr Assen (06:36) Groningen (06:57)
06:09 311 ma di wo do vr Leeuwarden (06:59)
06:21 318 ma di wo do vr Zwolle (06:40) Amersfoort (07:22) Amsterdam Centraal (08:06)
06:26 318 ma di wo do vr za Zwolle (06:44) Amersfoort (07:22) Amsterdam Centraal (08:06)
06:39 4513 ma di wo do vr Assen (07:11) Groningen (07:33)
06:44 4915 ma di wo do vr Leeuwarden (07:39)
06:50 4520 ma di wo do vr Zwolle (07:06)
07:04 315 ma di wo do vr za Assen (07:36) Groningen (07:57)
07:09 315 ma di wo do vr za Leeuwarden (07:59)
07:22 322 ma di wo do vr za Zwolle (07:39) Amersfoort (08:22) Amsterdam Centraal (09:04)
07:27 322 ma di wo do vr za Zwolle (07:45) Amersfoort (08:22) Amsterdam Centraal (09:04)
07:38 4517 ma di wo do vr za Assen (08:10) Groningen (08:32)
07:54 4524 ma di wo do vr za Zwolle (08:10)
07:58 24 ma di wo do vr za Zwolle (08:14) Amersfoort (08:56) Utrecht Centraal (09:13) Rotterdam Centraal (09:54)
08:04 319 ma di wo do vr za zo Assen (08:36) Groningen (08:57)
08:09 319 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:59)
08:22 326 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:39) Amersfoort (09:22) Amsterdam Centraal (10:04)
08:27 326 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:45) Amersfoort (09:22) Amsterdam Centraal (10:04)
08:38 4521 ma di wo do vr za zo Assen (09:10) Groningen (09:32)
08:54 4528 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:10)
09:04 323 ma di wo do vr za zo Assen (09:36) Groningen (09:57)
09:09 323 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (09:59)
09:22 330 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:41) Amersfoort (10:22) Amsterdam Centraal (11:04)
09:27 330 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:45) Amersfoort (10:22) Amsterdam Centraal (11:04)
09:38 4525 ma di wo do vr za zo Assen (10:10) Groningen (10:32)
09:54 4532 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:10)
10:04 327 ma di wo do vr za zo Assen (10:36) Groningen (10:57)
10:09 327 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:59)
10:22 334 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:41) Amersfoort (11:22) Amsterdam Centraal (12:04)
10:27 334 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:45) Amersfoort (11:22) Amsterdam Centraal (12:04)
10:38 4529 ma di wo do vr za zo Assen (11:10) Groningen (11:32)
10:54 4536 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:10)
11:04 331 ma di wo do vr za zo Assen (11:36) Groningen (11:57)
11:09 331 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:59)
11:22 338 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:41) Amersfoort (12:22) Amsterdam Centraal (13:04)
11:27 338 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:45) Amersfoort (12:22) Amsterdam Centraal (13:04)
11:38 4533 ma di wo do vr za zo Assen (12:10) Groningen (12:32)
11:54 4540 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:10)
12:04 335 ma di wo do vr za zo Assen (12:36) Groningen (12:57)
12:09 335 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:59)
12:22 342 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:41) Amersfoort (13:22) Amsterdam Centraal (14:04)
12:27 342 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:45) Amersfoort (13:22) Amsterdam Centraal (14:04)
12:38 4537 ma di wo do vr za zo Assen (13:10) Groningen (13:32)
12:54 4544 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:10)
13:04 339 ma di wo do vr za zo Assen (13:36) Groningen (13:57)
13:09 339 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (13:59)
13:22 346 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:41) Amersfoort (14:22) Amsterdam Centraal (15:04)
13:27 346 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:45) Amersfoort (14:22) Amsterdam Centraal (15:04)
13:38 4541 ma di wo do vr za zo Assen (14:10) Groningen (14:32)
13:54 4548 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:10)
14:04 343 ma di wo do vr za zo Assen (14:36) Groningen (14:57)
14:09 343 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (14:59)
14:22 350 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:41) Amersfoort (15:22) Amsterdam Centraal (16:04)
14:27 350 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:45) Amersfoort (15:22) Amsterdam Centraal (16:04)
14:38 4545 ma di wo do vr za zo Assen (15:10) Groningen (15:32)
14:54 4552 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:10)
15:04 347 ma di wo do vr za zo Assen (15:36) Groningen (15:57)
15:09 347 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:59)
15:22 354 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:41) Amersfoort (16:22) Amsterdam Centraal (17:04)
15:27 354 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:45) Amersfoort (16:22) Amsterdam Centraal (17:04)
15:38 4549 ma di wo do vr za zo Assen (16:10) Groningen (16:32)
15:54 4556 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:10)
16:04 351 ma di wo do vr za zo Assen (16:36) Groningen (16:57)
16:09 351 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (16:59)
16:22 358 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:41) Amersfoort (17:22) Amsterdam Centraal (18:04)
16:27 358 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:45) Amersfoort (17:22) Amsterdam Centraal (18:04)
16:41 4553 ma di wo do vr za zo Assen (17:16) Groningen (17:40)
16:54 4560 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:10)
17:04 355 ma di wo do vr za zo Assen (17:36) Groningen (17:57)
17:09 355 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (17:59)
17:22 362 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:38) Amersfoort (18:22) Amsterdam Centraal (19:04)
17:27 362 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:45) Amersfoort (18:22) Amsterdam Centraal (19:04)
17:38 4557 ma di wo do vr za zo Assen (18:10) Groningen (18:32)
17:54 4564 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:10)
17:58 64 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:14) Amersfoort (18:56) Utrecht Centraal (19:14) Den Haag Centraal (19:56)
18:04 359 ma di wo do vr za zo Assen (18:36) Groningen (18:57)
18:09 359 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:59)
18:22 366 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:41) Amersfoort (19:22) Amsterdam Centraal (20:04)
18:27 366 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:45) Amersfoort (19:22) Amsterdam Centraal (20:04)
18:38 4561 ma di wo do vr za zo Assen (19:10) Groningen (19:32)
18:53 4568 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:12)
19:04 363 ma di wo do vr za zo Assen (19:36) Groningen (19:57)
19:09 363 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:59)
19:22 370 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:41) Amersfoort (20:22) Amsterdam Centraal (21:04)
19:27 370 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:45) Amersfoort (20:22) Amsterdam Centraal (21:04)
19:38 4565 ma di wo do vr za zo Assen (20:10) Groningen (20:32)
19:54 4572 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:10)
20:04 367 ma di wo do vr za zo Assen (20:36) Groningen (20:57)
20:09 367 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:59)
20:22 374 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:38) Amersfoort (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
20:27 374 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:45) Amersfoort (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
20:38 4569 ma di wo do vr za zo Assen (21:10) Groningen (21:32)
20:54 4576 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:10)
21:04 371 ma di wo do vr za zo Assen (21:36) Groningen (21:57)
21:09 371 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:59)
21:22 378 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:38) Amersfoort (22:22) Amsterdam Centraal (23:04)
21:27 378 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:45) Amersfoort (22:22) Amsterdam Centraal (23:04)
21:39 4573 ma di wo do vr za zo Assen (22:11) Groningen (22:33)
21:54 4580 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:10)
22:04 375 ma di wo do vr za zo Assen (22:36) Groningen (22:57)
22:09 375 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (22:59)
22:22 382 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:41) Amersfoort (23:22) Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
22:27 382 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:45) Amersfoort (23:22) Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
22:38 4577 ma di wo do vr za zo Assen (23:10) Groningen (23:32)
22:54 4584 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:10)
23:04 379 ma di wo do vr za zo Assen (23:36) Groningen (23:57)
23:09 379 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (23:59)
23:23 386 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:41)
23:28 386 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:45)
23:35 81 zo Leeuwarden (00:18)
23:54 4588 ma di wo do vr za zo Zwolle (00:12)
00:07 383 ma di wo do vr za zo Assen (00:39) Groningen (01:02)
00:12 383 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (01:04)