of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Finkum in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Finkum in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:09 3805 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (08:02)
07:23 3806 ma di wo do vr za zo Stiens (07:29) Leeuwarden (07:58)
08:29 3808 vr Stiens (08:36) Leeuwarden (08:57)
08:40 3809 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (09:28) Anjum (09:49)
09:51 7330 vr
10:21 3816 ma di wo do vr za Stiens (10:27) Leeuwarden (10:48)
11:25 3818 ma di wo do vr za zo Stiens (11:31) Leeuwarden (11:58)
12:57 3817 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (13:45) Anjum (14:05)
14:35 3824 ma di wo do za Stiens (14:41) Leeuwarden (15:07)
14:40 3819 vr Dokkum- Aalsum (15:28) Anjum (15:48)
16:53 3828 ma di wo do za Stiens (16:59) Leeuwarden (17:25)
17:15 3827 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (18:03) Anjum (18:23)
17:28 3828 vr Stiens (17:34) Leeuwarden (18:03)
19:23 3831 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (20:12) Anjum (20:32)
20:21 3834 ma di wo do vr za zo Stiens (20:27) Leeuwarden (20:54)
21:51 3835 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (22:39) Anjum (22:59)