of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Bussum Zuid in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Bussum Zuid in de Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:37 5810 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (05:58)
05:57 5815 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:16)
06:02 1812 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:25)
06:21 3714 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:43)
06:24 1817 ma di wo do vr za Amersfoort (06:43) Zwolle (07:39)
06:32 5814 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:59)
06:51 3716 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:13)
06:57 5819 ma di wo do vr Amersfoort (07:16)
07:03 1816 za Amsterdam Centraal (07:26)
07:03 1816 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:26)
07:10 3719 ma di wo do vr za Hilversum (07:15) Utrecht Centraal (07:34)
07:21 3718 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:43)
07:27 1821 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:47) Zwolle (08:39)
07:27 5898 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:51)
07:36 5818 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:02)
07:40 3721 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:45) Utrecht Centraal (08:07)
07:51 3720 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:13)
07:57 5823 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:16)
07:58 1818 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:21)
08:03 1820 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:26)
08:10 3723 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:15) Utrecht Centraal (08:33)
08:21 3722 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:43)
08:27 1825 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:47) Zwolle (09:39)
08:33 5822 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:56)
08:40 3725 ma di wo do vr za Hilversum (08:45) Utrecht Centraal (09:05)
08:51 3724 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:13)
08:57 5827 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:16)
09:03 1824 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:26)
09:10 3727 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:15) Utrecht Centraal (09:35)
09:21 3726 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:43)
09:27 1829 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:47) Zwolle (10:39)
09:33 5826 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:56)
09:40 3729 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:45) Utrecht Centraal (10:05)
09:51 3728 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:13)
09:57 5831 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:16)
10:03 1828 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:26)
10:10 3731 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:15) Utrecht Centraal (10:35)
10:21 3730 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:43)
10:27 1833 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:47) Zwolle (11:39)
10:33 5830 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:56)
10:40 3733 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:45) Utrecht Centraal (11:05)
10:51 3732 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:13)
10:57 5835 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:16)
11:03 1832 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:26)
11:10 3735 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:15) Utrecht Centraal (11:35)
11:21 3734 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:43)
11:27 1837 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:47) Zwolle (12:39)
11:33 5834 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:56)
11:40 3737 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:45) Utrecht Centraal (12:05)
11:51 3736 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:13)
11:57 5839 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:16)
12:03 1836 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:26)
12:10 3739 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:15) Utrecht Centraal (12:35)
12:21 3738 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:43)
12:27 1841 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:47) Zwolle (13:39)
12:33 5838 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:56)
12:40 3741 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:45) Utrecht Centraal (13:05)
12:51 3740 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:13)
12:57 5843 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:16)
13:03 1840 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:26)
13:10 3743 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:15) Utrecht Centraal (13:35)
13:21 3742 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:43)
13:27 1845 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:47) Zwolle (14:39)
13:33 5842 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:56)
13:40 3745 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:45) Utrecht Centraal (14:05)
13:51 3744 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:13)
13:57 5847 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:16)
14:03 1844 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:26)
14:10 3747 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:15) Utrecht Centraal (14:35)
14:21 3746 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:43)
14:27 1849 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:47) Zwolle (15:39)
14:33 5846 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:56)
14:40 3749 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:45) Utrecht Centraal (15:05)
14:51 3748 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:13)
14:57 5851 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:16)
15:03 1848 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:26)
15:10 3751 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:15) Utrecht Centraal (15:35)
15:21 3750 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:43)
15:27 1853 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:47) Zwolle (16:39)
15:33 5850 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:56)
15:40 3753 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:45) Utrecht Centraal (16:05)
15:51 3752 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:13)
15:57 5855 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:16)
16:03 1852 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:26)
16:10 3755 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:15) Utrecht Centraal (16:35)
16:21 3754 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:43)
16:27 1857 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:47) Zwolle (17:39)
16:33 5854 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:56)
16:40 3757 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:45) Utrecht Centraal (17:05)
16:51 3756 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:13)
16:57 5859 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:16)
17:03 1856 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:26)
17:10 3759 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:15) Utrecht Centraal (17:35)
17:21 3758 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:43)
17:27 1861 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:47) Zwolle (18:39)
17:33 5858 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:56)
17:40 3761 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:45) Utrecht Centraal (18:05)
17:51 3760 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:13)
17:57 5863 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:16)
18:03 1860 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:26)
18:07 5865 ma di wo do vr Amersfoort (18:28)
18:10 3763 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:15) Utrecht Centraal (18:35)
18:21 3762 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:43)
18:27 1865 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:47) Zwolle (19:39)
18:33 5862 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:56)
18:40 3765 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:45) Utrecht Centraal (19:05)
18:51 3764 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:13)
18:57 5867 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:16)
19:03 1864 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:26)
19:10 3767 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:15) Utrecht Centraal (19:35)
19:21 3766 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:43)
19:27 1869 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:47) Zwolle (20:39)
19:33 5866 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:56)
19:40 3769 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:45) Utrecht Centraal (20:05)
19:51 3768 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:13)
19:57 5871 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:16)
20:03 1868 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:26)
20:10 3771 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:15) Utrecht Centraal (20:35)
20:21 3770 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:43)
20:27 1873 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:47) Zwolle (21:39)
20:33 5870 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:56)
20:40 3773 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:45) Utrecht Centraal (21:05)
20:51 3772 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:13)
20:57 5875 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:16)
21:03 1872 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:26)
21:10 3775 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:15) Utrecht Centraal (21:35)
21:21 3774 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:43)
21:27 1877 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:47) Zwolle (22:41)
21:34 5874 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:56)
21:40 3777 zo Hilversum (21:45) Utrecht Centraal (22:05)
21:51 3776 zo Amsterdam Centraal (22:13)
21:57 5879 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:16)
22:03 1876 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:26)
22:10 3779 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:15) Utrecht Centraal (22:35)
22:21 3778 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:43)
22:27 1881 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:47) Zwolle (23:39)
22:33 5878 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:56)
22:40 3781 zo Hilversum (22:45) Utrecht Centraal (23:05)
22:51 3780 zo Amsterdam Centraal (23:13)
22:57 5883 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:16)
23:03 1880 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:26)
23:10 3783 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:15) Utrecht Centraal (23:35)
23:21 3782 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:43)
23:30 1885 zo Amersfoort (23:49)
23:30 1885 ma di wo do vr za Amersfoort (23:49) Zwolle (00:49)
23:33 5882 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:56)
23:40 3785 zo Hilversum (23:45) Utrecht Centraal (00:05)
23:54 3784 zo Amsterdam Centraal (00:16)
00:02 5887 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:22)
00:23 3787 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:28) Utrecht Centraal (00:47)
00:28 5886 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:50)
00:34 2888 zo Naarden- Bussum (00:37)
00:45 5891 ma di wo do vr za zo Amersfoort (01:04)