of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Oss in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Oss in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:27 448 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:55) Boxtel (08:22)
07:46 732 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:30)
07:47 451 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:25) Elst (08:41) Arnhem (08:58)
08:34 165 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:58) Arnhem (09:25) Zutphen (10:00) Deventer (10:22) Zwolle (10:55) Meppel (11:30) Heerenveen (12:18) Leeuwarden (12:50)
08:35 166 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:01)
10:26 450 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:52)
10:29 453 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:07) Elst (11:30) Arnhem (11:47) Dieren (13:39) Zutphen (13:56) Deventer (14:16) Zwolle (15:02)
10:46 734 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:32) Waalwijk (12:50)
11:42 164 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:01)
13:09 452 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:38) Tilburg (14:36)
13:11 455 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:50) Elst (14:12) Arnhem (14:29) Dieren (15:16) Zutphen (15:37) Deventer (15:59) Zwolle (16:48)
16:51 463 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:29)
16:56 454 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:22) Tilburg (18:01)
18:11 167 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:35) Arnhem (19:08) Zutphen (19:45) Deventer (20:06) Zwolle (20:38)
18:41 459 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:19) Elst (20:17) Arnhem (20:35) Dieren (21:13) Zutphen (21:29) Deventer (21:54) Zwolle (22:42)
19:16 456 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:43) Boxtel (20:19)
20:47 168 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:10) Boxtel (21:28)
21:15 169 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:40) Arnhem (22:06)
22:17 461 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:54) Elst (23:18) Arnhem (23:35)
22:20 458 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:47) Tilburg (23:44)