of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Nieuwersluis- Loenen in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Nieuwersluis- Loenen in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:50 1304 ma di wo do vr za Amsterdam Weesperpoort (06:25)
06:11 1305 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (06:39)
07:28 1308 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:14)
07:32 243 zo Utrecht Centraal (07:43) Driebergen- Zeist (08:09) Ede- Wageningen (08:38) Arnhem (08:58)
07:37 3590 ma di wo do vr za zo Uithoorn (08:02) Amstelveen (08:25)
07:46 1309 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:03)
08:17 504 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:41)
08:28 506 ma di wo do vr za Amsterdam Weesperpoort (08:47)
08:31 303 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:47) 's Hertogenbosch (09:39) Tilburg (10:02) Breda (10:27) Roosendaal (10:51) Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
08:35 3592 ma di wo do vr za zo Uithoorn (09:00) Aalsmeer (09:12)
08:39 542 ma di wo do vr za Gouda (09:12) Rotterdam Maas (09:33)
09:09 545 ma di wo do vr za Amsterdam Weesperpoort (09:25)
09:18 302 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:53)
09:36 1324 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (10:04)
09:56 1319 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:19)
09:57 242 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:30)
10:16 3594 ma di wo do vr za zo Uithoorn (10:41) Aalsmeer (10:58)
11:15 1327 za zo Utrecht Centraal (11:38)
11:20 304 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:54)
11:25 3598 ma di wo do vr za zo Uithoorn (11:50)
12:07 1335 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:23) Driebergen- Zeist (12:53) Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (14:04)
12:50 1337 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:12)
13:27 1341 za Utrecht Centraal (13:50)
13:36 1330 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:25)
13:45 3602 ma di wo do vr za zo Uithoorn (14:10) Aalsmeer (14:29)
14:17 662 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:52)
14:48 246 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:20)
15:09 1345 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:33)
15:10 3608 ma di wo do vr za zo Uithoorn (15:35)
15:35 1346 za Amsterdam Weesperpoort (16:03)
15:52 1346 ma di wo do vr zo Amsterdam Weesperpoort (16:20)
16:09 1751 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:25) Geldermalsen (17:29) 's Hertogenbosch (18:10) Boxtel (18:46)
16:32 88 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:05)
16:45 259 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:06) Driebergen- Zeist (17:24) Ede- Wageningen (17:54) Arnhem (18:14) Zevenaar (18:35)
16:54 554 ma di wo do vr za Gouda (17:27) Rotterdam Maas (17:48)
17:12 1351 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (17:36)
17:13 1356 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (17:41)
17:17 3610 ma di wo do vr za zo Uithoorn (17:42) Aalsmeer (17:54)
17:27 311 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:44) Geldermalsen (18:27) 's Hertogenbosch (18:55) Tilburg (19:20) Breda (19:44) Roosendaal (20:11)
17:29 252 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:06)
17:41 555 ma di wo do vr za Amsterdam Weesperpoort (17:59)
17:54 529 zo Utrecht Centraal (18:10)
17:59 532 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:35)
18:05 3614 ma di wo do vr za zo Uithoorn (18:35) Aalsmeer (18:56)
18:18 1361 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (18:38)
18:49 531 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (19:05)
18:53 1360 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (19:24)
21:07 1379 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (21:31)
21:38 1757 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (21:54) Geldermalsen (22:49) 's Hertogenbosch (23:29) Boxtel (00:09)
21:43 3616 ma di wo do vr za zo Uithoorn (22:08) Aalsmeer (22:27)
22:26 533 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:42)
00:12 1391 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:40)