of:
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Lage Zwaluwe in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Lage Zwaluwe in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:50 3005 ma di wo do vr za Roosendaal (06:21) Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
06:17 1271 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:39)
07:00 1207 ma di wo do vr za zo Breda (07:17) Tilburg (07:49) Boxtel (08:14) Eindhoven (08:38)
07:04 3009 zo Roosendaal (07:35) Goes (09:07) Vlissingen (09:52)
07:14 1200 ma di wo do vr za Dordrecht (07:37) Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
07:17 183 ma di wo do vr za zo Breda (07:32) Tilburg (07:56) Boxtel (08:16) Eindhoven (08:39)
07:19 1273 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:31)
07:22 3011 ma di wo do vr za Roosendaal (07:51) Bergen op Zoom (08:14)
08:06 3022 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:29) Rotterdam Blaak (09:08) Rotterdam Centraal (09:16)
08:35 1209 ma di wo do vr za zo Breda (08:50) Tilburg (09:22) Boxtel (09:45) Eindhoven (10:08)
08:35 182 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:54) Rotterdam Blaak (09:23) Rotterdam Centraal (09:32) Den Haag HS (10:03) Haarlem (10:45) Amsterdam Centraal (11:06)
08:41 3029 ma di wo do vr za Roosendaal (09:12)
09:04 3 ma di wo do vr za Roosendaal (09:27)
09:04 6 ma di wo do vr za Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
09:13 1275 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:42)
09:43 184 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:04) Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
10:10 3031 ma di wo do vr za zo Breda (10:25)
10:16 3031 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:44)
10:22 185 ma di wo do vr za zo Breda (10:36) Tilburg (10:59) Boxtel (11:23) Eindhoven (11:44) Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
11:40 437 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:01)
11:41 465 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (12:39)
11:46 437 ma di wo do vr za zo Breda (12:00)
11:48 7002 ma di wo do vr za Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (13:41)
11:57 3036 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:17) Rotterdam Blaak (12:43) Rotterdam Centraal (12:51)
12:30 186 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
12:56 1213 ma di wo do vr za zo Breda (13:18) Tilburg (13:50) Boxtel (14:16)
12:58 1279 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:28)
13:48 3037 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:19)
14:33 1214 ma di wo do vr za Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
15:31 11 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:52)
16:06 1257 ma di wo do vr za zo Breda (16:21) Tilburg (16:56) Boxtel (17:21) Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
16:27 188 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
16:28 1281 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (17:50)
17:01 3063 ma di wo do vr za Roosendaal (17:32) Goes (18:35) Vlissingen (19:05)
17:25 3060 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:45) Rotterdam Blaak (18:14) Rotterdam Centraal (18:22)
17:54 1225 ma di wo do vr za zo Breda (18:15)
18:29 1220 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:22)
18:31 191 ma di wo do vr za zo Breda (18:46) Tilburg (19:14) Boxtel (19:37) Eindhoven (20:03)
18:33 469 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:39)
18:37 3069 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:06) Goes (21:04) Vlissingen (21:56)
18:50 434 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:09) Rotterdam Blaak (19:38) Rotterdam Centraal (19:46)
19:42 190 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
19:45 435 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:06)
19:50 435 ma di wo do vr za zo Breda (20:04)
20:40 193 ma di wo do vr za zo Breda (20:54) Tilburg (21:16) Boxtel (21:34) Eindhoven (21:55)
20:46 34 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:02) Rotterdam Blaak (21:29) Rotterdam Centraal (21:37) Delft (21:59) Den Haag HS (22:10) Leiden Centraal (22:27) Haarlem (22:53) Amsterdam Centraal (23:13)
20:48 1283 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:08)
22:20 194 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:39) Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
22:46 1237 ma di wo do vr za zo Breda (23:06) Tilburg (23:36) Boxtel (00:00) Eindhoven (00:45)
22:52 1237 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:23)