of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Best in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Best in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:16 1709 ma di wo do vr za zo Eindhoven (06:34) Roermond (08:07) Sittard (08:56) Maastricht (09:36)
06:53 1242 ma di wo do vr za Boxtel (07:04) Tilburg (07:32) Breda (08:03) Lage Zwaluwe (08:57)
07:01 1203 ma di wo do vr Eindhoven (07:18)
07:54 1714 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:05) 's Hertogenbosch (08:31)
08:27 1207 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:38)
09:16 1208 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:27)
10:26 1717 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:43) Roermond (12:16)
11:14 186 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:26) Tilburg (11:49) Breda (12:13) Lage Zwaluwe (12:29) Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
12:33 1214 ma di wo do vr za Boxtel (12:44) Tilburg (13:14) Breda (13:44) Lage Zwaluwe (14:24) Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
13:24 1725 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:39)
13:52 1728 za Boxtel (14:03) 's Hertogenbosch (14:25)
14:15 1732 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:27) 's Hertogenbosch (14:54)
14:47 1731 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:05)
16:19 1215 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:30)
16:38 1738 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:49) 's Hertogenbosch (17:27) Geldermalsen (18:16) Utrecht Centraal (19:23)
17:35 1257 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
17:57 1747 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:11) Sittard (21:01) Maastricht (21:45)
18:40 1744 zo Boxtel (18:51) 's Hertogenbosch (19:12)
18:53 1222 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:04) Tilburg (19:30)
19:06 1746 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:17) 's Hertogenbosch (19:41) Geldermalsen (20:34) Utrecht Centraal (21:12)
19:32 671 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:48)
19:52 191 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:03)
21:35 93 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:47) Roermond (22:51) Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
21:40 193 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:55)
22:24 7021 ma di wo do vr za Boxtel (22:37) 's Hertogenbosch (23:03)
00:33 1237 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:45)