of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Marrum- Westernijkerk in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Marrum- Westernijkerk in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:12 3806 ma di wo do vr za zo Stiens (07:29) Leeuwarden (07:58)
07:25 3805 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (08:02)
08:18 3808 vr Stiens (08:36) Leeuwarden (08:57)
08:54 3809 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (09:28) Anjum (09:49)
09:32 7330 vr
10:11 3816 ma di wo do vr za Stiens (10:27) Leeuwarden (10:48)
11:15 3818 ma di wo do vr za zo Stiens (11:31) Leeuwarden (11:58)
13:11 3817 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (13:45) Anjum (14:05)
14:25 3824 ma di wo do za Stiens (14:41) Leeuwarden (15:07)
14:54 3819 vr Dokkum- Aalsum (15:28) Anjum (15:48)
16:43 3828 ma di wo do za Stiens (16:59) Leeuwarden (17:25)
17:17 3828 vr Stiens (17:34) Leeuwarden (18:03)
17:29 3827 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (18:03) Anjum (18:23)
19:37 3831 ma di wo do vr za Dokkum- Aalsum (20:12) Anjum (20:32)
20:11 3834 ma di wo do vr za zo Stiens (20:27) Leeuwarden (20:54)
22:05 3835 ma di wo do vr za zo Dokkum- Aalsum (22:39) Anjum (22:59)