Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Mantgum in de Zomerdienstregeling 1891 Vertrekstaat station Mantgum in de Zomerdienstregeling 1891

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:12 587 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (07:33)
07:37 162 ma di wo do vr za zo Sneek (07:59) Stavoren (08:55)
08:00 589 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:21)
08:43 588 ma di wo do vr za zo Sneek (09:04)
09:47 591 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:08)
10:32 151 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:47)
11:45 154 ma di wo do vr za zo Sneek (12:01) Stavoren (12:51) Enkhuizen (14:05) Hoorn (14:44) Zaandam (15:41) Amsterdam Centraal (15:57)
12:52 590 di Sneek (13:13)
14:32 593 di Leeuwarden (14:58)
14:37 596 vr Sneek (14:58)
15:20 156 ma di wo do vr za zo Sneek (15:36) Stavoren (16:27) Enkhuizen (17:42) Hoorn (18:27) Zaandam (19:23) Amsterdam Centraal (19:39)
15:59 597 vr Leeuwarden (16:20)
16:20 163 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (16:35)
17:07 592 ma di wo do vr za zo Sneek (17:28) Stavoren (18:52)
19:35 157 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:50)
20:22 594 ma di wo do vr za zo Sneek (20:43)