of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leeuwarden Halte in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Leeuwarden Halte in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:43 3805 ma di wo do vr za Stiens (06:58) Dokkum- Aalsum (08:02)
07:51 3806 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (07:58)
08:16 3809 ma di wo do vr za zo Stiens (08:33) Dokkum- Aalsum (09:28) Anjum (09:49)
08:51 3808 vr Leeuwarden (08:57)
10:42 3816 ma di wo do vr za Leeuwarden (10:48)
11:42 3818 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:58)
12:28 3817 ma di wo do vr za zo Stiens (12:45) Dokkum- Aalsum (13:45) Anjum (14:05)
14:19 3819 vr Stiens (14:34) Dokkum- Aalsum (15:28) Anjum (15:48)
15:00 3824 ma di wo do za Leeuwarden (15:07)
15:34 3826 wo vr za Leeuwarden (15:40)
16:46 3827 ma di wo do vr za Stiens (17:03) Dokkum- Aalsum (18:03) Anjum (18:23)
17:18 3828 ma di wo do za Leeuwarden (17:25)
17:56 3828 vr Leeuwarden (18:03)
19:02 3831 ma di wo do vr za Stiens (19:17) Dokkum- Aalsum (20:12) Anjum (20:32)
20:47 3834 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:54)
21:22 3835 ma di wo do vr za zo Stiens (21:39) Dokkum- Aalsum (22:39) Anjum (22:59)