of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Jelsum in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Jelsum in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:47 3805 ma di wo do vr za Stiens (06:58) Dokkum- Aalsum (08:02)
07:45 3806 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (07:58)
08:22 3809 ma di wo do vr za zo Stiens (08:33) Dokkum- Aalsum (09:28) Anjum (09:49)
08:46 3808 vr Leeuwarden (08:57)
10:37 3816 ma di wo do vr za Leeuwarden (10:48)
11:47 3818 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:58)
12:34 3817 ma di wo do vr za zo Stiens (12:45) Dokkum- Aalsum (13:45) Anjum (14:05)
14:24 3819 vr Stiens (14:34) Dokkum- Aalsum (15:28) Anjum (15:48)
14:54 3824 ma di wo do za Leeuwarden (15:07)
15:29 3826 wo vr za Leeuwarden (15:40)
16:52 3827 ma di wo do vr za Stiens (17:03) Dokkum- Aalsum (18:03) Anjum (18:23)
17:12 3828 ma di wo do za Leeuwarden (17:25)
17:50 3828 vr Leeuwarden (18:03)
19:07 3831 ma di wo do vr za Stiens (19:17) Dokkum- Aalsum (20:12) Anjum (20:32)
20:42 3834 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:54)
21:28 3835 ma di wo do vr za zo Stiens (21:39) Dokkum- Aalsum (22:39) Anjum (22:59)