of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat St. Pancras in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station St. Pancras in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:08 2401 do Heerhugowaard (06:16) Schagen (06:41)
07:05 2403 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:13) Schagen (07:44) Den Helder (08:25)
07:21 3753 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:29) Hoorn (08:02)
07:58 3752 ma di wo do vr za Alkmaar (08:03)
08:10 3753 zo Heerhugowaard (08:18) Hoorn (08:51)
08:53 3754 ma di wo do vr za zo Alkmaar (08:58)
09:07 3755 ma di wo do vr za Heerhugowaard (09:14) Hoorn (09:47)
09:46 3758 ma di wo do vr za zo Alkmaar (09:51)
10:25 3760 ma di wo do vr za Alkmaar (10:31)
11:11 3761 ma di wo do vr za Hoorn (11:47)
11:47 3764 zo Alkmaar (11:52)
12:10 3765 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:46)
12:27 7264 do Alkmaar (12:32) Uitgeest (13:00) Amsterdam Centraal (13:41)
13:23 3766 ma di wo do vr za zo Alkmaar (13:30)
13:47 3767 ma di wo do vr za Hoorn (14:24)
14:21 3770 ma di wo do vr za Alkmaar (14:27)
15:11 3772 ma di wo do vr za Alkmaar (15:17)
15:12 3771 ma di wo do vr za Heerhugowaard (15:19) Hoorn (15:52)
16:45 3776 ma di wo do vr za zo Alkmaar (16:50)
17:21 3773 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (17:27) Hoorn (17:59)
18:44 2462 ma di wo do vr za Alkmaar (18:50)
19:37 3777 ma di wo do vr za Hoorn (20:13)
20:38 3779 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (20:45) Hoorn (21:17)
22:10 3782 ma di wo do vr za zo Alkmaar (22:15)
22:23 2459 zo Heerhugowaard (22:31) Schagen (22:58) Den Helder (23:35)