Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrek | Trein | In de richting | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 | 203 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Arnhem (08:05) Dieren (09:01) Zutphen (09:21) Hengelo (10:33) |
07:18 | 781 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (07:25) |
07:34 | 20 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (07:43) Amsterdam Weesperpoort (09:55) Amsterdam Centraal (10:13) |
07:53 | 782 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (08:07) |
09:26 | 205 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Arnhem (10:37) |
09:41 | 204 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (09:50) Amsterdam Weesperpoort (11:07) Amsterdam Centraal (11:26) |
09:47 | 483 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (09:53) |
10:16 | 784 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (10:31) |
11:26 | 785 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (11:30) |
12:07 | 786 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (12:22) |
12:30 | 207 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Arnhem (13:40) Zevenaar (14:05) |
12:55 | 787 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (13:01) |
13:17 | 788 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (13:32) |
14:10 | 795 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (14:16) |
14:48 | 789 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Maarsbergen (17:11) |
15:54 | 210 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (16:03) Amsterdam Weesperpoort (17:13) Amsterdam Centraal (17:30) Harmelen (16:33) Woerden (16:39) Gouda (17:02) Rotterdam Maas (17:42) |
17:43 | 790 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (18:00) |
18:31 | 213 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Arnhem (19:46) Zevenaar (20:32) |
18:35 | 796 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (18:50) |
19:29 | 791 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (19:35) |
20:13 | 792 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (20:30) |
21:18 | 793 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Driebergen- Zeist (21:25) |
21:50 | 51 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Arnhem (23:04) Elst (23:40) Nijmegen (23:57) |
21:50 | 794 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Utrecht Centraal (22:05) | Orden deze dienstregeling naar richting