of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amersfoort in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Amersfoort in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:19 5810 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (05:58)
05:45 1812 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:25)
05:46 1413 ma di wo do vr Ede- Wageningen (06:21)
05:53 5612 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:14)
06:08 315 ma di wo do vr za Zwolle (06:43) Meppel (07:03) Assen (07:36) Groningen (07:57)
06:10 5814 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:59)
06:17 1614 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:38)
06:18 1615 ma di wo do vr Zwolle (07:07)
06:20 1415 ma di wo do vr Ede- Wageningen (06:56) Arnhem (07:11)
06:20 1415 za Ede- Wageningen (06:56)
06:24 2913 ma di wo do vr za Apeldoorn (06:48) Deventer (07:00) Almelo (07:34) Hengelo (07:51) Enschede (08:00)
06:32 5614 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:57)
06:39 17 ma di wo do vr Zwolle (07:13) Assen (07:57) Groningen (08:15)
06:46 1816 za Amsterdam Centraal (07:26)
06:46 1816 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:26)
06:47 5616 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:08)
06:49 1817 ma di wo do vr za Zwolle (07:39)
06:52 1417 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:27) Arnhem (07:44)
06:57 16 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:11) Gouda (07:37) Rotterdam Centraal (07:54)
06:59 416 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:34)
07:07 5898 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:51)
07:09 619 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:33) Deventer (07:45) Almelo (08:11) Hengelo (08:23) Enschede (08:32)
07:11 319 ma di wo do vr za zo Zwolle (07:46) Meppel (08:03) Assen (08:36) Groningen (08:57)
07:17 1618 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:38)
07:17 1618 zo Utrecht Centraal (07:38)
07:17 5818 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:02)
07:18 1619 ma di wo do vr za Zwolle (08:07)
07:22 1419 ma di wo do vr Ede- Wageningen (07:58) Arnhem (08:15)
07:27 618 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:41) Rotterdam Centraal (08:21)
07:29 318 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:06)
07:32 5618 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:56)
07:35 1818 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:21)
07:39 21 ma di wo do vr za Zwolle (08:13) Assen (08:57) Groningen (09:15)
07:41 421 ma di wo do vr za Apeldoorn (08:07) Deventer (08:21) Almelo (08:46) Hengelo (08:58) Enschede (09:07)
07:43 5620 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:04)
07:46 1820 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:26)
07:49 1620 ma di wo do vr Utrecht Centraal (08:17)
07:49 1821 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:39)
07:55 20 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:10) Gouda (08:32) Rotterdam Centraal (08:52)
07:56 1421 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:31) Arnhem (08:47)
07:57 420 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:34)
08:09 623 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:33) Deventer (08:45) Almelo (09:11) Hengelo (09:23) Enschede (09:32)
08:11 323 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:46) Meppel (09:03) Assen (09:36) Groningen (09:57)
08:15 1622 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:36)
08:15 1622 zo Utrecht Centraal (08:36)
08:16 5822 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:56)
08:18 1623 ma di wo do vr za Zwolle (09:07)
08:21 320 ma Utrecht Centraal (08:39)
08:28 622 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:42) Den Haag Centraal (09:25)
08:29 D231 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:36) Bentheim (10:06)
08:29 322 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:04)
08:37 25 ma di wo do vr za Zwolle (09:12) Assen (09:57) Groningen (10:15)
08:39 425 ma di wo do vr za Apeldoorn (09:06) Deventer (09:23) Almelo (09:48) Hengelo (10:00) Enschede (10:09)
08:41 D236 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:56)
08:46 1824 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:26)
08:48 5624 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:08)
08:49 1825 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:39)
08:50 D236 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:30)
08:52 22 ma Utrecht Centraal (09:10)
08:56 1425 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:31)
08:59 424 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:34)
08:59 24 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:13) Rotterdam Centraal (09:54)
09:08 D1148 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:28)
09:09 627 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:33) Deventer (09:45) Almelo (10:11) Hengelo (10:23) Enschede (10:32)
09:11 327 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:46) Meppel (10:03) Assen (10:36) Groningen (10:57)
09:16 5826 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:56)
09:17 1626 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:38)
09:17 1626 zo Utrecht Centraal (09:38)
09:18 1627 ma di wo do vr za Zwolle (10:07)
09:21 324 ma Utrecht Centraal (09:40)
09:29 326 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:04)
09:29 626 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:43) Den Haag Centraal (10:27)
09:39 29 ma di wo do vr za Zwolle (10:13) Assen (10:57) Groningen (11:15)
09:41 429 ma di wo do vr za Apeldoorn (10:07) Deventer (10:20) Almelo (10:45) Hengelo (10:57) Enschede (11:06)
09:46 1828 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:26)
09:48 5628 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:08)
09:49 1829 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:39)
09:56 1429 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:30)
09:59 428 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (10:34)
09:59 28 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:13) Den Haag Centraal (10:56)
10:09 631 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:33) Deventer (10:45) Almelo (11:11) Hengelo (11:23) Enschede (11:32)
10:11 331 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:46) Meppel (11:03) Assen (11:36) Groningen (11:57)
10:16 5830 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:56)
10:17 1630 zo Utrecht Centraal (10:38)
10:17 1630 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:38)
10:18 1631 ma di wo do vr za Zwolle (11:07)
10:29 630 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:43) Den Haag Centraal (11:26)
10:29 330 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:04)
10:39 33 ma di wo do vr za Zwolle (11:13) Assen (11:57) Groningen (12:15)
10:41 433 ma di wo do vr za Apeldoorn (11:07) Deventer (11:20) Almelo (11:45) Hengelo (11:57) Enschede (12:06)
10:46 1832 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:26)
10:48 5632 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:08)
10:49 1833 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:39)
10:56 1433 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:30)
10:59 32 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:13) Den Haag Centraal (11:56)
10:59 432 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:34)
11:09 635 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:33) Deventer (11:45) Almelo (12:11) Hengelo (12:23) Enschede (12:32)
11:11 335 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:46) Meppel (12:03) Assen (12:36) Groningen (12:57)
11:16 5834 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:56)
11:17 1634 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:38)
11:17 1634 zo Utrecht Centraal (11:38)
11:18 1635 ma di wo do vr za Zwolle (12:07)
11:29 634 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:43) Den Haag Centraal (12:26)
11:29 334 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:04)
11:39 37 ma di wo do vr za Zwolle (12:13) Assen (12:57) Groningen (13:15)
11:41 437 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:07) Deventer (12:20) Almelo (12:45) Hengelo (12:57) Enschede (13:06)
11:46 1836 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:26)
11:48 5636 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:08)
11:49 1837 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:39)
11:56 1437 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:31)
11:59 36 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:13) Den Haag Centraal (12:56)
11:59 436 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (12:34)
12:09 639 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:33) Deventer (12:45) Almelo (13:11) Hengelo (13:23) Enschede (13:32)
12:11 339 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:46) Meppel (13:03) Assen (13:36) Groningen (13:57)
12:11 238 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:28) Rotterdam Centraal (13:07)
12:16 5838 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:56)
12:17 1638 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:38)
12:17 1638 zo Utrecht Centraal (12:38)
12:18 1639 ma di wo do vr za Zwolle (13:07)
12:29 638 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:43) Den Haag Centraal (13:26)
12:29 338 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:04)
12:39 41 ma di wo do vr za Zwolle (13:13) Assen (13:57) Groningen (14:15)
12:41 441 ma di wo do vr za Apeldoorn (13:07) Deventer (13:20) Almelo (13:45) Hengelo (13:57) Enschede (14:06)
12:46 1840 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:26)
12:48 5640 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:08)
12:49 1841 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:39)
12:56 1441 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:31)
12:59 440 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:34)
12:59 40 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:13) Den Haag Centraal (13:56)
13:09 643 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:33) Deventer (13:45) Almelo (14:11) Hengelo (14:23) Enschede (14:32)
13:11 343 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:46) Meppel (14:03) Assen (14:36) Groningen (14:57)
13:16 5842 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:56)
13:17 1642 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:38)
13:17 1642 zo Utrecht Centraal (13:38)
13:18 1643 ma di wo do vr za Zwolle (14:07)
13:29 342 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:04)
13:29 642 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:43) Den Haag Centraal (14:26)
13:39 45 ma di wo do vr za Zwolle (14:13) Assen (14:57) Groningen (15:15)
13:41 445 ma di wo do vr za Apeldoorn (14:07) Deventer (14:20) Almelo (14:45) Hengelo (14:57) Enschede (15:06)
13:46 1844 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:26)
13:48 5644 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:08)
13:49 1845 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:39)
13:56 1445 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:31)
13:59 44 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:13) Den Haag Centraal (14:56)
13:59 444 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:34)
14:09 647 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:33) Deventer (14:45) Almelo (15:11) Hengelo (15:23) Enschede (15:32)
14:11 347 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:46) Meppel (15:03) Assen (15:36) Groningen (15:57)
14:16 5846 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:56)
14:17 1646 zo Utrecht Centraal (14:38)
14:17 1646 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:38)
14:18 1647 ma di wo do vr za Zwolle (15:07)
14:29 346 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:04)
14:29 646 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:43) Den Haag Centraal (15:26)
14:39 49 ma di wo do vr za Zwolle (15:13) Assen (15:57) Groningen (16:15)
14:41 449 ma di wo do vr za Apeldoorn (15:07) Deventer (15:20) Almelo (15:45) Hengelo (15:57) Enschede (16:06)
14:46 1848 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:26)
14:48 5648 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:08)
14:49 1849 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:39)
14:56 1449 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:30)
14:59 448 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:34)
14:59 48 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:13) Den Haag Centraal (15:56)
15:09 651 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:33) Deventer (15:45) Almelo (16:11) Hengelo (16:23) Enschede (16:32)
15:11 351 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:46) Meppel (16:03) Assen (16:36) Groningen (16:57)
15:16 5850 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:56)
15:17 1650 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:38)
15:17 1650 zo Utrecht Centraal (15:38)
15:18 1651 ma di wo do vr za Zwolle (16:07)
15:29 650 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:43) Den Haag Centraal (16:26)
15:29 350 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:04)
15:39 53 ma di wo do vr za Zwolle (16:13) Assen (16:57) Groningen (17:15)
15:41 453 ma di wo do vr za Apeldoorn (16:07) Deventer (16:20) Almelo (16:45) Hengelo (16:57) Enschede (17:06)
15:46 1852 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:26)
15:48 5652 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:08)
15:49 1853 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:39)
15:56 1453 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:30) Arnhem (16:43)
15:59 52 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (16:13) Den Haag Centraal (16:56)
15:59 452 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (16:34)
16:09 655 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:33) Deventer (16:45) Almelo (17:11) Hengelo (17:23) Enschede (17:32)
16:11 355 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:46) Meppel (17:03) Assen (17:36) Groningen (17:57)
16:16 5854 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:56)
16:17 1654 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (16:38)
16:17 1654 zo Utrecht Centraal (16:38)
16:18 1655 ma di wo do vr za Zwolle (17:07)
16:29 354 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:04)
16:29 654 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:43) Den Haag Centraal (17:26)
16:39 57 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:13) Assen (17:57) Groningen (18:15)
16:41 457 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:07) Deventer (17:20) Almelo (17:45) Hengelo (17:57) Enschede (18:06)
16:46 1856 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:26)
16:48 5656 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:08)
16:49 1857 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:39)
16:56 1457 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:31) Arnhem (17:45)
16:59 456 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:34)
16:59 56 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:13) Den Haag Centraal (17:56)
17:02 357 vr Zwolle (17:43)
17:09 659 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:33) Deventer (17:45) Almelo (18:11) Hengelo (18:23) Enschede (18:32)
17:11 359 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:46) Meppel (18:03) Assen (18:36) Groningen (18:57)
17:16 5858 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:56)
17:17 1658 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:38)
17:18 1659 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:07)
17:26 1459 ma di wo do vr Ede- Wageningen (17:59) Arnhem (18:12)
17:29 658 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:43) Den Haag Centraal (18:26)
17:29 358 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:04)
17:32 59 vr Zwolle (18:10)
17:39 61 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:13) Assen (18:54) Groningen (19:15)
17:41 461 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:07) Deventer (18:20) Almelo (18:45) Hengelo (18:57) Enschede (19:06)
17:46 1860 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:26)
17:48 5660 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:08)
17:49 1861 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:39)
17:56 1461 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:31)
17:59 460 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:34)
17:59 60 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:13) Den Haag Centraal (18:56)
18:01 239 ma di wo do vr zo Apeldoorn (18:26) Deventer (18:38) Hengelo (19:12)
18:03 361 vr Zwolle (18:43)
18:09 663 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:33) Deventer (18:45) Almelo (19:11) Hengelo (19:23) Enschede (19:32)
18:11 363 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:46) Meppel (19:03) Assen (19:36) Groningen (19:57)
18:16 5862 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:56)
18:17 1662 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:38)
18:18 1663 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:07)
18:26 1463 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:00)
18:29 362 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:04)
18:29 662 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:43) Den Haag Centraal (19:26)
18:32 63 vr Zwolle (19:10)
18:39 65 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:13) Assen (19:54) Groningen (20:15)
18:41 465 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:07) Deventer (19:20) Almelo (19:45) Hengelo (19:57) Enschede (20:06)
18:46 1864 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:26)
18:48 5664 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:08)
18:49 1865 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:39)
18:56 1465 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:31)
18:59 64 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:14) Den Haag Centraal (19:56)
18:59 464 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:34)
19:02 365 vr Zwolle (19:43)
19:09 667 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:33) Deventer (19:45) Almelo (20:11) Hengelo (20:23) Enschede (20:32)
19:11 367 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:46) Meppel (20:03) Assen (20:36) Groningen (20:57)
19:16 5866 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:56)
19:17 1666 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:38)
19:18 1667 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:07)
19:29 666 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:43) Den Haag Centraal (20:26)
19:29 366 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:04)
19:39 69 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:13) Assen (20:57) Groningen (21:15)
19:41 469 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:07) Deventer (20:20) Almelo (20:45) Hengelo (20:57) Enschede (21:06)
19:46 1868 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:26)
19:48 5668 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:08)
19:49 1869 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:39)
19:56 1469 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:31)
19:59 68 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:13) Den Haag Centraal (20:56)
19:59 468 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:34)
20:08 D1510 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:41)
20:09 671 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:33) Deventer (20:45) Almelo (21:11) Hengelo (21:23) Enschede (21:32)
20:11 371 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:46) Meppel (21:03) Assen (21:36) Groningen (21:57)
20:16 5870 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:56)
20:17 1670 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:38)
20:18 1671 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:07)
20:28 670 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:42) Den Haag Centraal (21:26)
20:29 370 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:04)
20:34 D1149 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:47) Bentheim (22:18)
20:39 73 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:13) Assen (21:57) Groningen (22:15)
20:41 473 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:07) Deventer (21:20) Almelo (21:45) Hengelo (21:57) Enschede (22:06)
20:46 1872 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:26)
20:48 5672 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:08)
20:49 1873 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:39)
20:56 1473 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:31)
20:59 472 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:34)
20:59 72 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:13) Den Haag Centraal (21:56)
21:01 D237 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:09) Bentheim (22:42)
21:09 675 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:33) Deventer (21:45) Almelo (22:11) Hengelo (22:23) Enschede (22:32)
21:09 D230 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:28)
21:11 375 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:46) Meppel (22:03) Assen (22:36) Groningen (22:57)
21:14 D230 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:47)
21:17 1674 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:38)
21:17 5874 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:56)
21:18 1675 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:07)
21:21 372 zo Utrecht Centraal (21:40)
21:28 674 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:42) Den Haag Centraal (22:26)
21:29 374 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:04)
21:39 77 zo Zwolle (22:13) Assen (22:57) Groningen (23:15)
21:41 477 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:07) Deventer (22:20) Almelo (22:45) Hengelo (22:57) Enschede (23:06)
21:46 1876 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:26)
21:48 5676 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:08)
21:49 1877 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:41)
21:56 1477 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:31)
21:59 476 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:34)
21:59 76 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:13) Den Haag Centraal (22:56)
22:09 679 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:33) Deventer (22:45) Almelo (23:11) Hengelo (23:23) Enschede (23:32)
22:11 379 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:46) Meppel (23:03) Assen (23:36) Groningen (23:57)
22:16 5878 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:56)
22:17 1678 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:38)
22:18 1679 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:07)
22:21 376 zo Utrecht Centraal (22:40)
22:29 378 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:04)
22:29 678 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:43) Den Haag Centraal (23:26)
22:39 81 zo Zwolle (23:13) Assen (23:57) Groningen (00:15)
22:41 481 ma di wo do vr za Apeldoorn (23:07) Deventer (23:20) Almelo (23:45) Hengelo (23:57) Enschede (00:06)
22:46 1880 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:26)
22:48 5680 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:08)
22:49 1881 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:39)
22:56 1481 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:33) Arnhem (23:45)
22:59 80 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:13) Den Haag Centraal (23:56)
22:59 480 zo Amsterdam Centraal (23:34)
23:02 381 zo Zwolle (23:43)
23:11 683 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:35) Deventer (23:47) Almelo (00:20) Hengelo (00:36) Enschede (00:45)
23:11 383 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:46) Meppel (00:06) Assen (00:39) Groningen (01:02)
23:16 5882 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:56)
23:17 1682 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:38)
23:22 1683 ma di wo do vr za zo Zwolle (00:15)
23:28 382 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
23:29 682 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:04)
23:39 85 zo Zwolle (00:34)
23:48 5684 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:08)
23:50 1885 ma di wo do vr za Zwolle (00:49)
23:53 10282 zo Zwolle (00:54)
00:07 1686 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:29)
00:08 5886 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:50)