of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat 's Heer Arendskerke in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station 's Heer Arendskerke in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:01 tram ma Goes (07:28)
06:39 3024 ma di wo do vr za zo Goes (06:47) Roosendaal (08:13)
06:42 tram ma di wo do vr za Goes (08:03)
06:44 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (06:56)
06:50 3001 wo Vlissingen (07:20)
07:34 3024 zo Goes (07:41) Roosendaal (09:00)
08:00 3028 wo Goes (08:07)
08:07 tram ma di wo do vr za Goes (18:15)
08:13 tram ma di wo do vr za Goes (08:22)
08:17 tram zo Wolphaartsdijkse Veer (08:31)
08:19 3005 ma di wo do vr za Vlissingen (08:55)
08:30 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (08:42)
08:45 tram ma di wo do vr za Goes (10:20)
08:51 tram zo Goes (09:01)
09:18 3009 zo Vlissingen (09:52)
09:22 tram zo Goes (10:51)
09:31 tram ma di wo do vr za Goes (09:40)
09:39 3040 ma di wo do vr za Goes (09:46) Roosendaal (11:07)
09:47 tram ma di wo do vr za Goes (09:56)
10:27 tram di Goes (10:40)
10:55 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (11:09)
11:29 tram zo Goes (11:39)
11:30 tram ma di wo do vr za zo Goes (11:39)
12:07 3052 ma di wo do vr za zo Goes (12:14) Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
12:09 tram ma di wo do vr za zo Goes (13:36)
12:22 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (12:36)
13:26 tram ma di wo do vr za Goes (13:36)
14:16 3035 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:47)
15:05 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (15:20)
15:08 3039 di Vlissingen (15:40)
15:45 tram ma di wo do vr za zo Goes (15:55)
16:20 3047 do Vlissingen (16:50)
16:25 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (16:40)
16:32 tram ma di wo do vr za zo Goes (16:40)
16:44 1677 ma di wo do vr za zo Goes (16:51) Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
16:48 tram ma di wo do vr za zo Goes (18:17)
17:02 tram ma di wo do vr za zo Goes (17:12)
17:29 3049 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:01)
17:34 tram ma di wo do vr za zo Goes (19:01)
17:38 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (17:52)
18:13 tram ma di wo do vr za Goes (18:23)
18:30 3074 do Goes (18:37)
18:52 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (19:06)
19:54 tram ma di wo do vr za zo Goes (20:04)
20:05 3078 ma di wo do vr za zo Goes (20:12) Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
20:08 tram zo Goes (21:33)
20:14 tram ma di wo do vr za zo Goes (20:23)
21:17 3069 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:56)
22:09 tram zo Goes (22:17)
22:37 3080 za zo Goes (22:40)