of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Driebergen- Zeist in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Driebergen- Zeist in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:42 7066 za Utrecht Centraal (06:57)
06:44 3751 ma di wo do vr za Maarsbergen (07:01)
07:26 241 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:55) Arnhem (08:13)
07:30 1314 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:47)
07:57 3752 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:15)
08:07 1314 zo Utrecht Centraal (08:23) Amsterdam Centraal (09:18)
08:10 243 zo Ede- Wageningen (08:38) Arnhem (08:58)
08:30 240 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:42) Amsterdam Weesperpoort (09:17)
09:11 1311 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:50) Arnhem (10:13)
09:24 242 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:36) Nieuwersluis- Loenen (09:56) Amsterdam Centraal (10:30)
09:35 245 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:03) Arnhem (10:24) Nijmegen (11:00)
09:44 247 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:12) Arnhem (10:31) Zevenaar (10:48)
11:29 244 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:41) Amsterdam Centraal (12:27)
11:36 3755 ma di wo do vr za zo Maarsbergen (11:52)
12:37 3756 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:57)
12:55 1335 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (14:04)
13:47 1334 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:05) Woerden (15:30) Gouda (15:57) Rotterdam Maas (16:43)
14:37 3759 ma di wo do vr zo Maarn (oud) (14:46)
14:48 3759 za Maarn (oud) (14:57)
15:04 3760 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (15:23)
15:18 3760 za Utrecht Centraal (15:36)
15:39 248 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:51) Amsterdam Centraal (16:34)
16:19 257 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:51) Arnhem (17:15) Zevenaar (17:37)
16:38 3761 ma di wo do vr za zo Maarsbergen (16:52)
16:47 252 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:00) Nieuwersluis- Loenen (17:28) Amsterdam Centraal (18:06)
17:26 259 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:54) Arnhem (18:14) Zevenaar (18:35)
17:31 3762 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:51)
18:14 261 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (19:07) Nijmegen (19:41)
18:33 1364 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:50)
19:34 3765 ma di wo do vr za zo Maarsbergen (19:49)
20:23 1369 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (21:02) Arnhem (21:27)
22:21 263 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (22:54) Arnhem (23:16) Nijmegen (23:45)