of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Middelburg in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Middelburg in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:51 4 ma Goes (06:09) Roosendaal (07:03) Dordrecht (07:51) Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
06:15 3024 ma di wo do vr za zo Goes (06:47) Roosendaal (08:13)
07:10 3024 zo Goes (07:41) Roosendaal (09:00)
07:12 3001 wo Vlissingen (07:20)
07:20 6 ma di wo do vr za Goes (07:37) Roosendaal (08:31) Lage Zwaluwe (09:02) Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
07:39 3028 wo Goes (08:07)
08:47 3005 ma di wo do vr za Vlissingen (08:55)
09:15 3040 ma di wo do vr za Goes (09:46) Roosendaal (11:07)
09:44 3009 zo Vlissingen (09:52)
10:55 405 ma di wo do vr za Vlissingen (11:03)
11:45 3052 ma di wo do vr za zo Goes (12:14) Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
12:14 303 ma di wo do vr za zo Vlissingen (12:22)
13:17 16 ma za Goes (13:35) Roosendaal (14:30) Dordrecht (15:18) Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
13:25 18 ma di wo do vr za zo Goes (13:42) Roosendaal (14:38) Dordrecht (15:25) Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
14:39 3035 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:47)
15:32 3039 di Vlissingen (15:40)
15:39 3045 ma Vlissingen (15:47)
16:24 1677 ma di wo do vr za zo Goes (16:51) Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
16:42 3047 do Vlissingen (16:50)
16:43 21 za Vlissingen (16:51)
17:53 3049 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:01)
18:09 3074 do Goes (18:37)
18:57 3063 ma di wo do vr za Vlissingen (19:05)
18:59 418 ma di wo do vr za zo Goes (19:17) Roosendaal (20:12) Breda (20:41) Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
19:44 3078 ma di wo do vr za zo Goes (20:12) Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
21:47 3069 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:56)
22:16 3080 za zo Goes (22:40)
23:45 15 ma di wo do vr za zo Vlissingen (23:53)