of:
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Lewedorp in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Lewedorp in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:31 3024 ma di wo do vr za zo Goes (06:47) Roosendaal (08:13)
06:57 3001 wo Vlissingen (07:20)
07:26 3024 zo Goes (07:41) Roosendaal (09:00)
07:53 3028 wo Goes (08:07)
08:27 3005 ma di wo do vr za Vlissingen (08:55)
09:26 3009 zo Vlissingen (09:52)
09:31 3040 ma di wo do vr za Goes (09:46) Roosendaal (11:07)
11:59 3052 ma di wo do vr za zo Goes (12:14) Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
14:23 3035 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:47)
15:16 3039 di Vlissingen (15:40)
16:27 3047 do Vlissingen (16:50)
16:36 1677 ma di wo do vr za zo Goes (16:51) Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
17:37 3049 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:01)
18:23 3074 do Goes (18:37)
19:57 3078 ma di wo do vr za zo Goes (20:12) Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
21:26 3069 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:56)
22:30 3080 za zo Goes (22:40)