of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hoorn in de Zomerdienstregeling 1891 Vertrekstaat station Hoorn in de Zomerdienstregeling 1891

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:34 190 ma di wo do vr za zo Zaandam (06:23) Amsterdam Centraal (06:52)
07:27 151 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (07:57) Stavoren (09:12) Sneek (10:09) Leeuwarden (10:47)
08:05 571 ma di wo do vr za zo Medemblik (08:50)
08:06 150 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:58) Amsterdam Centraal (09:14)
10:15 573 ma di wo do vr za zo Medemblik (11:00)
10:18 153 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (10:48)
11:08 155 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (11:27) Stavoren (12:42) Sneek (13:23) Leeuwarden (13:49)
11:48 152 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:25) Amsterdam Centraal (12:39)
11:55 575 ma di wo do vr za zo Medemblik (12:40)
13:35 193 di Enkhuizen (14:05)
13:40 583 di Medemblik (14:24)
14:05 196 za Zaandam (14:57) Amsterdam Centraal (15:13)
14:10 585 za Medemblik (15:00)
14:20 195 za Enkhuizen (14:51)
14:48 154 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:41) Amsterdam Centraal (15:57)
16:19 157 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (16:49) Stavoren (18:05) Sneek (19:12) Leeuwarden (19:50)
16:21 577 ma di wo do vr za zo Medemblik (17:05)
16:21 577 ma di wo do vr za zo Medemblik (17:05)
18:31 156 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:23) Amsterdam Centraal (19:39)
18:59 159 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (19:18) Stavoren (20:33) Sneek (21:12) Leeuwarden (21:38)
19:00 579 ma di wo do vr za zo Medemblik (19:45)
20:51 581 ma di wo do vr za zo Medemblik (21:48)
20:51 160 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:26) Amsterdam Centraal (21:40)
21:08 158 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:00) Amsterdam Centraal (22:20)
23:13 161 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (23:44)