of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Aankomststaat Meppel in de Zomerdienstregeling 1891 Aankomststaat station Meppel in de Zomerdienstregeling 1891

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
AankomstTreinUit de richting
06:40 trein ma di wo do vr za zo Zwolle (06:00)
08:07 sneltrein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (06:22)
08:10 trein ma di wo do vr za zo Groningen (06:18)
09:13 trein ma di wo do vr za zo Arnhem (06:31) Dieren (06:56) Zutphen (07:18) Deventer (07:43) Zwolle (08:33)
09:15 sneltrein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:05)
09:18 sneltrein ma di wo do vr za zo Groningen (08:05) Zwolle (09:53)
11:40 trein ma di wo do vr za zo Zutphen (10:10) Deventer (10:28) Zwolle (11:03)
12:07 stoptrein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:21)
12:15 trein ma di wo do vr za zo Groningen (10:23)
13:37 sneltrein ma di wo do vr za zo Zutphen (11:48) Deventer (12:13) Zwolle (13:07)
14:44 trein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:51)
14:47 trein ma di wo do vr za zo Groningen (12:47) Zwolle (15:30) Deventer (16:20) Zutphen (16:45)
16:54 trein ma di wo do vr za zo Zwolle (16:14)
18:00 trein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (16:14)
18:05 trein ma di wo do vr za zo Groningen (16:12) Zwolle (18:50) Deventer (19:38) Zutphen (20:03)
19:31 trein ma di wo do vr za zo Zutphen (16:45) Deventer (17:36) Zwolle (18:51)
19:42 sneltrein ma di wo do vr za zo Groningen (18:29)
21:22 sneltrein ma di wo do vr za zo Zwolle (20:52)
22:02 trein ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:09)
22:04 trein ma di wo do vr za zo Groningen (20:10) Zwolle (22:50)